Přípravky osobní hygieny / nejen pro ženy

 Léčebně profylaktické vložky na bázi výtažků léčivých bylin a esenciálních olejů jsou exkluzivním produktem společnosti Tiande.

Léčebně profylaktické vložky jsou unikátními prostředky pro prevenci, ozdravení a hygienu ženského organismu. Byly vyvinuty na základě metod tradiční čínské medicíny.

Přípravky osobní hygieny pro ženy od firmy TianDe normalizují kyselinozásaditou rovnováhu ženských pohlavních orgánů, napomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy, zlepšují místní krevní oběh, zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů, redukují klimakterické projevy, zmírňují bolestivé pocity, napomáhají upevnění výsledků dosažených během komplexní léčby, zvyšují tonus pánevních svalů, zlepšují kvalitu intimního života.

Mechanismus působení :

1. Nejnovější technologie výroby vložek zajišťuje extra porézní struktura jejich povrchu a vzduchopropustnost základní vrstvy ze 100% přírodní bavlny. To zaručuje maximální úroveň hydroskopičnosti vložek a vylučuje vznik stagnací, zabraňuje symptomům podráždění, pálení, svědění.

2. Fytoncidy a esenciální oleje obsažené ve vložkách vnikají do sliznice pohlavních orgánů a působí na biologické aktivní body, mají místní i celkový ozdravný účinek. 

  V nabídce máme:

Dámské vložky Energie bylin - obsahují 49 bylin

- Dámské vložky Nefritová svěžest - s použitím bylin, mentolem, s výtažky aloe,...

Vložky jsou k dostání ultratenké, denní, denní menstruační, noční menstruační